ZADZWOŃ TERAZ

kontakt@busekspres.pl

601 719 613

Busekspres

Zadaj  pytanie

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

PRZEWÓZ OSÓB

O sukcesie naszej oferty decyduje doskonała znajomość rynku usług transportowych oraz elastyczność, z jaką realizujemy poszczególne zlecenia. Nie bez znaczenia jest tutaj także flota, o którą dbamy i którą stale modernizujemy tak, aby nasze busy, autobusy i autokary odpowiadały standardom oferowanym przez europejskich przewoźników.

 

Świadczymy usługi wynajmu autokarów i autobusów na terenie kraju i całej Unii Europejskiej. Ze względu na położenie siedziby naszej firmy najczęściej można nas spotkać na terenie województwa lubuskiego i dolnośląskiego. W zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań możemy zaoferować:

  • regularny przewóz osób autobusami (posiadamy autobusy 9, 21, 32, 52 i 55 osobowe);
  • regularny przewóz osób autobusami (przewozy regionalne, w większości realizowane na terenie miasta Nowa Sól i okolice);
  • regularny przewóz osób autokarami (przewozy dalekobieżne).

 

Przewóz osób to usługa, która może być świadczona na zasadach przewozu regularnego lub okazjonalnego. W pierwszym przypadku przewóz osób jest realizowany z taką samą częstotliwością, np. codzienny przewóz pracowników do pracy na terenie miasta Nowa Sól, jak i dalszych miast (województwo lubuskie i dolnośląskie). W drugim usługa przewozowa świadczona jest na rzecz danego klienta jednorazowo, np. przewóz gości weselnych lub przewóz pracowników w ramach organizowanego wyjazdu integracyjnego.

Nasza firma od lat specjalizuje się w usługach związanych z przewozem osób, zarówno regularnym, jak i okazjonalnym. Ze względu na lokalizację siedziby firmy specjalizujemy się przede wszystkim w usługach realizowanych na terenie miast Nowa Sól, Zielona Góra, Świebodzin, Żary, Żagań, Krosno Odrzańskie, Gubin, Lubsko, Głogów, Lubin, Polkowice, Chojnów, Przemków, Szprotawa. Nasza oferta to m.in.:

  • przewozy pracownicze;
  • usługi transportowe dla szkół oraz innych placówek opiekuńczo-wychowawczych;
  • usługi transportowe dla firm (przewóz okazjonalny);
  • obsługa wesel;
  • obsługa eventów;
  • obsługa wyjazdów turystycznych na rzecz osób prywatnych;
  • wycieczki krajowe i międzynarodowe.

 

Dlaczego klienci wybierają naszą firmę?

PRZEWOZY KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE

PRZEWÓZ OSÓB

Przewóz osób
Przewóz osób
Busekspres

CZYTAJ WIĘCEJ

BUSEKSPRES to przedsiębiorstwo świadczące usługi w zakresie przewozu osób na terenie kraju i całej Unii Europejskiej.

Posiadamy zaplecze, wiedzę logistyczną oraz duże doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności. W naszej pracy stawiamy na komfort jazdy i perfekcyjną organizację.

O FIRMIE

PRZYDATNE LINKI

kontakt@busekspres.pl

601 719 613

Realizacja projektu: Wytwórnia Marketingu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Kontakt

Flota

O firmie

Przewóz pracowników

Przewóz osób

Wynajem autokarów

KONTAKT