ZADZWOŃ TERAZ

kontakt@busekspres.pl

601 719 613

Busekspres

Zadaj  pytanie

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW

O sukcesie naszej oferty decyduje doskonała znajomość rynku usług transportowych oraz elastyczność, z jaką realizujemy poszczególne zlecenia. Nie bez znaczenia jest tutaj także flota, o którą dbamy i którą stale modernizujemy tak, aby nasze busy, autobusy i autokary odpowiadały standardom oferowanym przez europejskich przewoźników.

 

Nasza firma specjalizuje się w usługach transportu pracowniczego. Przewóz pracowników do pracy i z powrotem świadczymy na terenie całego województwa lubuskiego i dolnośląskiego. W ramach realizowanych usług przewozowych możemy zaproponować:

  • regularny transport pracowników do pracy na terenie województwa lubuskiego;
  • regularny przewóz pracowników do pracy z terenie województwa dolnośląskiego;
  • okazjonalny przewóz pracowników z miejsca pracy do dowolnego miasta na terenie województwa lubuskiego i dolnośląskiego.

 

Województwo lubuskie stanowi jedną z najszybciej rozwijających się jednostek terytorialnych kraju. W wyniku wzmożonego rozwoju przemysłu oraz rozwoju usług logistycznych przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na budowę zakładów pracy poza terenami miast takich jak Nowa Sól, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski itd. To obniża koszty, ale generuje problemy związane z dojazdem pracowników do pracy. Odpowiedź stanowi tutaj profesjonalny przewóz pracowników.

Transport pracowników może obejmować zbiórkę pracowników w ustalonych miejscach na terenie miast Nowa Sól, Zielona Góra, Świebodzin, Żary, Żagań, Krosno Odrzańskie, Gubin, Lubsko, Głogów, Lubin, Polkowice, Chojnów, Przemków, Szprotawa itd. oraz ich dowóz do miejsca pracy znajdującego się poza granicami miasta lub odwrotnie. Przejeżdżając przez miejscowości ościenne możemy zbierać pracowników, którym zapewniamy transport do pracy na terenie województwa lubuskiego i dolnośląskiego (Nowa Sól, Zielona Góra, Świebodzin, Żary, Żagań, Krosno Odrzańskie, Gubin, Lubsko, Głogów, Lubin, Polkowice, Chojnów, Przemków, Szprotawa itd.). W zależności od systemu pracy w przedsiębiorstwie przewozy organizowane są kilka razy w ciągu doby, aby zapewnić pracownikom bezproblemowy dojazd do pracy oraz powrót do domu.

Nasza firma specjalizuje się w usługach transportu pracowniczego. Przewóz pracowników do pracy i z powrotem świadczymy na terenie całego województwa lubuskiego i dolnośląskiego.

 

Dlaczego klienci wybierają naszą firmę?

DOWOZY PRACOWNICZE

PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW DO PRACY

PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW
PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW
Busekspres

CZYTAJ WIĘCEJ

BUSEKSPRES to przedsiębiorstwo świadczące usługi w zakresie przewozu osób na terenie kraju i całej Unii Europejskiej.

Posiadamy zaplecze, wiedzę logistyczną oraz duże doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności. W naszej pracy stawiamy na komfort jazdy i perfekcyjną organizację.

O FIRMIE

PRZYDATNE LINKI

kontakt@busekspres.pl

601 719 613

Realizacja projektu: Wytwórnia Marketingu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Kontakt

Flota

O firmie

Przewóz pracowników

Przewóz osób

Wynajem autokarów

KONTAKT