KONTAKT

Wynajem autokarów

Przewóz osób

Przewóz pracowników

O firmie

Flota

Kontakt

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Realizacja projektu: Wytwórnia Marketingu

601 719 613

kontakt@busekspres.pl

PRZYDATNE LINKI

O FIRMIE

BUSEKSPRES to przedsiębiorstwo świadczące usługi w zakresie przewozu osób na terenie kraju i całej Unii Europejskiej.

Posiadamy zaplecze, wiedzę logistyczną oraz duże doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności. W naszej pracy stawiamy na komfort jazdy i perfekcyjną organizację.

CZYTAJ WIĘCEJ

PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW DO PRACY

DOWOZY PRACOWNICZE

Dlaczego klienci wybierają naszą firmę?

Województwo lubuskie stanowi jedną z najszybciej rozwijających się jednostek terytorialnych kraju. W wyniku wzmożonego rozwoju przemysłu oraz rozwoju usług logistycznych przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na budowę zakładów pracy poza terenami miast takich jak Nowa Sól, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski itd. To obniża koszty, ale generuje problemy związane z dojazdem pracowników do pracy. Odpowiedź stanowi tutaj profesjonalny przewóz pracowników.

Transport pracowników może obejmować zbiórkę pracowników w ustalonych miejscach na terenie miast Nowa Sól, Zielona Góra, Świebodzin, Żary, Żagań, Krosno Odrzańskie, Gubin, Lubsko, Głogów, Lubin, Polkowice, Chojnów, Przemków, Szprotawa itd. oraz ich dowóz do miejsca pracy znajdującego się poza granicami miasta lub odwrotnie. Przejeżdżając przez miejscowości ościenne możemy zbierać pracowników, którym zapewniamy transport do pracy na terenie województwa lubuskiego i dolnośląskiego (Nowa Sól, Zielona Góra, Świebodzin, Żary, Żagań, Krosno Odrzańskie, Gubin, Lubsko, Głogów, Lubin, Polkowice, Chojnów, Przemków, Szprotawa itd.). W zależności od systemu pracy w przedsiębiorstwie przewozy organizowane są kilka razy w ciągu doby, aby zapewnić pracownikom bezproblemowy dojazd do pracy oraz powrót do domu.

Nasza firma specjalizuje się w usługach transportu pracowniczego. Przewóz pracowników do pracy i z powrotem świadczymy na terenie całego województwa lubuskiego i dolnośląskiego.

 

Nasza firma specjalizuje się w usługach transportu pracowniczego. Przewóz pracowników do pracy i z powrotem świadczymy na terenie całego województwa lubuskiego i dolnośląskiego. W ramach realizowanych usług przewozowych możemy zaproponować:

  • regularny transport pracowników do pracy na terenie województwa lubuskiego;
  • regularny przewóz pracowników do pracy z terenie województwa dolnośląskiego;
  • okazjonalny przewóz pracowników z miejsca pracy do dowolnego miasta na terenie województwa lubuskiego i dolnośląskiego.

 

O sukcesie naszej oferty decyduje doskonała znajomość rynku usług transportowych oraz elastyczność, z jaką realizujemy poszczególne zlecenia. Nie bez znaczenia jest tutaj także flota, o którą dbamy i którą stale modernizujemy tak, aby nasze busy, autobusy i autokary odpowiadały standardom oferowanym przez europejskich przewoźników.

 

PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Zadaj  pytanie

601 719 613

kontakt@busekspres.pl

ZADZWOŃ TERAZ