ZADZWOŃ TERAZ

kontakt@busekspres.pl

601 719 613

Busekspres

Zadaj  pytanie

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

WYNAJEM AUTOBUSÓW Z KIEROWCĄ

Jesteśmy przewoźnikiem z wieloletnim doświadczeniem w branży. Znamy i rozumiemy potrzeby klientów w zakresie wynajmu pojazdów przeznaczonych do komunikacji zbiorowej. To właśnie znajomość i zrozumienie potrzeb klientów pozwala nam oferować wysokiej jakości usługi w najbardziej optymalnej formie.

Wynajem autokarów i autobusów realizujemy na terenie kraju i całej Unii Europejskiej. W ramach oferowanych usług wykonujemy:

  • przewozy pasażerskie na terenie kraju (przewozy krajowe),
  • przewozy pasażerskie na terenie całej Unii Europejskiej (zagraniczne przewozy osób),

Wynajem autobusów to usługa obejmująca wynajem pojazdu wraz z posiadającym wszelkie niezbędne uprawnienia kierowcą. W swojej flocie posiadamy autobusy przeznaczone do komunikacji krótko - oraz długodystansowej, dzięki czemu możemy zapewnić Naszym Klientom optymalne warunki transportu niezależnie od bieżących potrzeb. Nasze autobusy i autokary:

  • zapewniają bezpieczny, a zarazem wygodny transport dla dzieci – doskonale sprawdzają się podczas wycieczek szkolnych, zarówno tych realizowanych na terenie miast Nowa Sól, Zielona Góra, Świebodzin, Żary, Żagań, Krosno Odrzańskie, Gubin, Lubsko, Głogów, Lubin, Polkowice, Chojnów, Przemków, Szprotawa, jak i tych dalszych;

  • oferują wygodny transport dla firm – w zależności od potrzeb przedsiębiorstwa możemy realizować usługi w zakresie regularnego transportu pracowniczego, jak i usługi związane z obsługą wyjazdów firmowych (szkoleń, wyjazdów integracyjnych, pikników rodzinnych);

  • stanowią zaplecze transportowe na imprezach rodzinnych – doskonale sprawdzają się do obsługi wesel, w szczególności w sytuacjach, kiedy miejsce planowanego przyjęcia jest oddalone od kościoła lub urzędu stanu cywilnego, a nam zależy na sprawnym i szybkim przetransportowaniu wszystkich gości.

 

Dlaczego klienci wybierają nasze autobusy i autokary?

WYJAZDY KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE

WYNAJEM AUTOBUSÓW I AUTOKARÓW

wynajem autokarów
wynajem autokarów
Busekspres

CZYTAJ WIĘCEJ

BUSEKSPRES to przedsiębiorstwo świadczące usługi w zakresie przewozu osób na terenie kraju i całej Unii Europejskiej.

Posiadamy zaplecze, wiedzę logistyczną oraz duże doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności. W naszej pracy stawiamy na komfort jazdy i perfekcyjną organizację.

O FIRMIE

PRZYDATNE LINKI

kontakt@busekspres.pl

601 719 613

Realizacja projektu: Wytwórnia Marketingu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Kontakt

Flota

O firmie

Przewóz pracowników

Przewóz osób

Wynajem autokarów

KONTAKT